Черкащанка — фіналістка конкурсу “Міс Україна — Всесвіт”

06 жовтня 2021, 12:46

Конкурс існує  в Україні з 2006 року. Переможниця представляє Україну на престижному міжнародному конкурсі краси «Міс Всесвіт». Черкащанка Юлія Фесюк стала фіналісткою конкурсу і вже 15 жовтня змагатиметься за перемогу в фіналі.

Юлії Фесюк - 28 років, дівчина родом із Черкас. Має вищу освіту у сфері економіки. Вже понад 7 років працює моделлю. Розвивається у сфері конструювання і створення жіночого одягу. Себе вона схарактеризувала як "життєрадісну, щиру та цілеспрямовану", зазначено на офіційній сторінці конкурсу.

- Моя суперсила — в моїй душі, енергії, доброті, любові до життя та людей. Ми притягуємо те, чим наповнені. І саме це допомагає мені по життю, — зауважує черкащанка.

За умовами конкурсу, в дівчини запитали, коли вона востаннє комусь допомагала.

- Вже декілька років допомагаю притулку для тварин «Друг» в м.Черкаси. Також, коли є змога, намагаюсь фінансово допомагати літнім людям, хворим чи людям, які опинилися у скрутному становищі, — відповіла Юлія Фесюк.

На запитання про рольову модель серед видатних жінок, Юлія відповіла, що не має рольової моделі серед відомих жінок.

- Я не маю рольової моделі серед всесвітньо відомих жінок. Але можу сказати, що мене захоплює і мотивує діяльність знаменитостей, які, крім того, що мають значні досягнення у кар'єрі, приділяють велику увагу благодійності й всесвітнім питанням безпеки жінок та дітей. До таких людей я можу зарахувати Опру Вінфрі, Анджеліну Джолі, Кейт Міддлтон, Наталію Водянову. Вони популяризують ідею миру у світі. Також вони ще й філантропки. Свій вплив і можливості використовують у благодійних цілях, підтримуючи й створюючи благодійні організації, мають активну громадянську позицію, — зауважила черкащанка.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору