Черкащанам розповіли, скільки часу залишилося на зміну місця голосування (відео)

22 березня 2019, 08:00

Черкащанам розповіли, скільки часу залишилося на зміну місця голосування (відео)

Три дні залишилося для зміни тимчасового місця голосування на президентських виборах 2019, про це йдеться у сюжеті "UA: Черкаси". 

Громадянам, що робитимуть свій вибір не за місцем проживання, необхідно звернутися до відділу ведення реєстрації виборців і отримати відповідне посвідчення.

Черкащанка Ольга Гуржій родом із села Худяки Черкаського району. Живе та працює в обласному центрі з 2013 року. На попередніх виборах голосувати їздила додому. Цьогоріч у день голосування, каже, працюватиме, тому й вирішила звернутися до відділу ведення реєстрації виборців, щоб змінити місце голосування.

- Проголосувати відповідно не зможу, оскільки виборчі дільниці працюють до 20:00 години. Я просто не встигну повернутися. Вирішила звернутися до відділу державного реєстру виборців для того, щоб змінити дільницю, - каже жінка.

Ольга розповідає, довго вагалася, чи потрібно на це витрачати час. Зрештою наважилася. Каже, аби її виборчий бюлетень не використав хтось інший.

- Якось так надихнулася. От в соціальних мережах зараз усі поширюють дописи про те, як вони змінюють місце голосування, як ходять в спеціальні кабінети, - каже жінка.

Аби змінити місце голосування при собі треба мати паспорт та його ксерокопію, документ, який підтверджує необхідність тимчасової зміни місця голосування (наприклад, довідку з місця роботи) та заповнити заяву єдиного зразка.

Детальніше - у сюжеті.

Читайте такожСергій Притула просить черкащан про допомогу.

Коментарі

Вгору