Сергій Притула просить черкащан про допомогу

18 лютого 2019, 21:42

Відомий український шоумен Сергій Притула у день виборів президента голосуватиме у Черкасах. У зв'язку з цим  на своїй сторінці у Фейсбук він звернувся до черкащан з проханням по допомогу. 

- Друзі, ай нід хелп. Так склалося, що 31 березня в країні відбудеться дві надважливі події: перший тур президентських виборів і концерт "Вар'яти-шоу" у Черкасах. Ми з вар'ятами зараз роз'їдемось по своїх Збаражах, Млиновах, Гниличках писати заяви і відкріплятися від своїх виборчих дільниць, щоб проголосувати в день виборів у місті, де будемо з концертом. Так от, може хтось із моїх підписників має відношення до тервиборчкомів у Черкасах і взяв би наш колектив під крило, щоб ми проголосували десь неподалік від палацу "Дружба народів"? Бо шкода, щоб голоси пропадали. Ну і хотілося б все заздалегідь приготувати, щоб потім не було цирку зі списками. Буду вдячний за допомогу, - зазначив Притула.

Коментарі

lk;jhg сказав:

Відкріпні талони?..

Олена сказав:

Якщо для нього це так принципіально, можна у цей день скасувати виступ, нічого тут страшного. “Під крило” їх не візьмуть, бо треба все робити самому, я дізнавалася.

Вгору