Черкащанам розповіли, куди зникли лавочки на площі “Дружба Народів” (відео)

22 травня 2019, 20:18

Черкащанам розповіли, куди зникли лавочки на площі "Дружба Народів" (відео)

Повернути лавки на площу перед палацом культури «Дружба Народів» просять черкасці. Їх прибрали восени. Жителі міста зареєстрували відповідну петицію на сайті міської ради. На сьогодні її підтримало 179 осіб, про це йдеться у сюжеті "UA: Черкаси".

- Цього року жодної немає лавки. Немає де присісти, людині може стати погано, - розповідає черкащанка Валентина Кучма.

Лавки, які прибрали з площі, не є комунальною власністю, тому за їхнє встановлення відповідає не Черкаська міська рада.

- Є така незручність, щоб сісти й відпочити з дитиною, але немає лавочок, і ми трішки від цього страждаємо, - зазначила черкащанка Інна Проценкою.

У телефонному коментарі директора ПАТ "Азот" Віталій Скляров повідомив, що лавочки пофарбують і через два тижні встановлять на площі Богдана Хмельницького.

- Сама площа Дружби народів перебуває не на балансі міста. То ми можемо встановлювати лавочки на бульварі Шевченка, наприклад, який на балансі ЧЕЛУАШ, у парках, які на балансі "Дирекції парків", -  каже заступник директора управління ЖКГ Андрій Наумчук.

Детальніше - у сюжеті.

Коментарі

Черкащанка сказав:

Якось не по-людськи. Фонтани вже місяць працюють, а милуватися ними приходиться стоячи або сидячи на бетонних плитах. Невже не можна було їх 2 місяці тому пофарбувати та до сезону виставити???

Валентина сказав:

Центр міста, красиві фонтани, а посидіти, відпочити і помилуватися як раніше неможливо. Комусь шкода лавок. Дуже надіюсь, що через 2 тижні їх повернуть, хоча є певні сумніви.

kokos сказав:

всё для людей. Ссылаются якобы на собственность АЗОТа, ну допустим. Но тогда где те старые НЕ азотовские лавочки. Верните их, подонки.

Вгору