Черкащанам розповіли, коли запровадять нерестову заборону

19 березня 2019, 21:43

Черкащанам розповіли, коли запровадять нерестову заборону

Із першого квітня встановлено нерестову заборону на Черкащині.

Відповідно до наказу Черкаського рибоохоронного патруля від 19  березня 2019 року № НОД-32/3 встановлено терміни заборони:

1) на лов (добування) водних біоресурсів у весняно-літній період природного відтворення (нересту) в 2019 році на водоймах в межах Черкаської області:

- на Кременчуцькому водосховищі з 01 квітня по 09 червня 2019 року;

- в корінних водах – з 01 квітня по 20 травня 2019 року;

- в придаткових – з 01 квітня по 30 червня 2019 року.

2) на лов (добування) раків у водоймах, в межах Черкаської області у період виношування ікри, личинок, першої і другої линьок з 1 квітня по 30 червня та з 25 серпня по 30 вересня 2019 року.

У період нересту риби заборонено проведення будівельних, днопоглиблювальних робіт, видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій, а також будь-яких робіт на водних об'єктах та їх прибережних захисних смугах в межах Черкаської області.

На період нересту риби в місцях, які оголошені нерестовищами, заборонено пересування всіх плавучих засобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсiв.

Любительський лов водних біоресурсів на період весняно-літньої заборони дозволено з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком i спiнiнгом з берега на відведених ділянках.

Читайте такожНа Черкащині зафіксовано незаконний вилов Червонокнижної риби.

Коментарі

Вгору