Черкащанам показали, яким буде пам’ятник АТОвцям у місті

10 жовтня 2019, 16:53


У Черкасах продовжують працювати над зведенням меморіального комплексу загиблих у АТО воїнів. Встановлять його на площі Слави.

Меморіал реалізується за концепцією доньки одного із полеглих бійців - Дар’ї Ложешнікової. Саме її проект переміг у спеціальному конкурсі. За результатами тендеру буде обрано підрядника, який вже виконав значну частину проекту: облаштування фундаменту та бетонні роботи. Незабаром візьмуться за гранітну частину, а після - завершать благоустрій прилеглої території, в тому числі й роботи з освітлення. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав міський голова Анатолій Бондаренко.

Крім того, скульптор В’ячеслав Федорченко працює над створенням скульптурної композиції – фігурами воїнів. Вчора представили її ескізний макет. В оригіналі висота однієї скульптури буде 2,4 м, іншої – 1,8 м. Фігури воїнів робитимуть із полімерного бетону - стійкого матеріалу, міцнішого навіть за бронзу.

"Як міський голова, я поставив задачу завершити всі роботи до весни 2020 року - чергової річниці початку збройної агресії проти України. Пам’ять черкасців, що поклали життя за територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої держави, має бути достойно увіковічнена. Вважаю зведення меморіалу, гідного їх героїчного чину, почесним обов’язком міської влади", - зазначив Бондаренко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору