У Черкасах відкрили виставку дитячих картин, створених за допомогою штучного інтелекту (ФОТО)

25 листопада 2022, 16:15

Сьогодні, 25 листопада, в Черкасах відкрили першу в Україні виставку дитячих картин, які створені за допомогою штучного інтелекту.

Відвідувачам представили роботи п'яти дітей, де вони зображають своє життя та свої емоції. Зокрема, за допомогою картин діти передали теми війни, мрії про Перемогу, любові до України та радості за звільнення українських населених пунктів.

Картини створили у межах доброчинного мистецько-освітнього проєкту "Завтра АРТ", який у вересні запустили благодійні фонди "Черкаси Чайка" та "Другий фронт Черкаси" спільно з OWLOS Team. Фахівці в онлайн майстерні безкоштовно навчають дітей-переселенців, дітей військових та волонтерів створювати картини за допомогою нейромережі. Юним митцям від 7 до 14 років, вони зараз перебувають у різних куточках світу − Іспанії, Данії, Туреччині та Україні.

Креативна керівниця проєкту "Завтра АРТ" Юлія Баранько говорить, що діти малювали те, що відчувають і те, що хочуть. 

- Ми хотіли навчати дітей найсучаснішим видам мистецтва. До того ж, діти ще й вивчали англійську мову, адже програма розуміє саме її, - каже пані Юлія.

Виставка триватиме до наступного четверга в ТРЦ "Pioneer", а в п'ятницю, 2 грудня, організатори проведуть благодійний аукціон. Кошти з продажу картин витратять на потреби ЗСУ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору