Черкащан просять оплатити рахунки за тепло і гарячу воду, щоб отримати субсидію на наступний рік

12 квітня 2023, 18:13

Програма житлових субсидій є головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг. Для усіх домогосподарств, які наразі отримують субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, термін її призначення закінчується у квітні нинішнього року.

У травні 2023 року житлова субсидія буде призначатися на наступний період (до квітня 2024 року), і однією з умов для її призначення є відсутність заборгованості за комірне.

Мінсоцполітики щороку, наприкінці опалювального сезону, нагадує отримувачам житлової субсидії про важливість своєчасної оплати житлово-комунальних послуг.

Оскільки, відповідно до законодавства, житлова субсидія не призначається за наявності простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 гривень).

Така вимога забезпечує контроль платіжної дисципліни та цільове використання коштів отримувачами житлової субсидії.

При цьому, з метою забезпечення державною підтримкою осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, житлова субсидія призначається у випадках наявності заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг за умови документального підтвердження сплати заборгованості або укладення з надавачем послуги договору про її реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку (ухвали про відкриття провадження у справі).

Тож, адміністрація ВП "Черкаська ТЕЦ" ПРАТ "Черкаське хімволокно" звертає увагу отримувачів житлової субсидії на необхідність здійснити розрахунки за тепло та гарячу воду до травня 2023 року.

За інформацією пресслужби Черкаської ТЕЦ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Тетяна :

Субсідія 800 грн, а борг за тепло 3000.
Яка прикра новина, що не подовжили субсидію)))

Вгору