Черкащан просять допомагати безхатнім тваринам вижити в холодну пору року

21 листопада 2020, 22:19

Волонтери та захисники тварин звертаються до черкащан із проханням зігріти тварин у холодну пору року.

Волонтерка Амелія Караненко розповідає, що більшій половині тварин, які просто зараз живуь на вулиці, зиму не пережити.

- Багато з тварин досі не можуть знайти прихистку - підвали та інші приміщення, в яких можуть принаймні погрітимся тварини. зачинені. Їсти та пити нічого. Волонтери з Черкас та області багато працюють. але на всіх не вистачає ні рук, ні людеЙ, ні коштів. І деякі тварини вмирають на очах у сотні черкащан. Не будьте байдужими, - закликає пані Амелія.

Черкасців вона просить допомогти хоча б тим, чого їм не шкода.

- Якщо у вас є непотрібні теплі речі - винесіть їх на вулицю. Залиште чи розстеліть поблизу магазинів чи каналізаційних мереж - зазвичай тварини там ночують, намагаючись зігрітися. Візьміть із дому непотрібну тарілку чи будь-яку іншу посудину і пляшку з теплою водою. Побачите кота чи собаку - налийте їм, будь ласка, - просить черкащанка.

Окрім того черкасці завжди можуть звернутися у міські організації, які допомагають безпритульним тваринам. Туди можна віддати не лише кошти для допомоги котам і собакам, а й речі, пелюшки, корм та деякі продукти.

Волонтери закликають: у холодний період року важлива кожна допомога від містян. Окремо активісти закликають брати додому безхатніх тваринок, аби подарувати їм шанс на життя.

Також черкащан просять звертати увагу на безпритульних тварин, у яких є бірки з номерними знаками.

Черкащанка Ніна Маслова просить людей допомогти теплими речами собаці, який постійно ночує під одним із супермаркетів міста.

- Мабуть, багато хто знає цього собаку з біркою підн омером 1717. Увечері та щоночі він лежить біля магазину навпроти скверу "Юність", а вдень бігає на базарі. Серце кров'ю обливається, коли він лягає поближче до входу в магазин, щоб на нього подуло тепле повітря. Згортається і мерзне, бо шерсть зовсім коротка - аж труситься. А в очах такий сум, така безнадія... Будь ласка, підстеліть йому хоча б теплий речей. Або заберіть додому до турботливих і люблячих господарів, - просить Ніна Маслова.

Волонтери та черкасці просять бути містян уважними до безпритульних тварин і своєю допомогою подарувати їм шанс на життя.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору