Черкащина вже офіційно має трьох нардепів

29 жовтня 2014, 11:00

591797

Кандидат-самовисуванець Антон Яценко офіційно став народним депутатом по уманському округу № 200. Такими є результати опрацювання 100 % протоколів. Він з величезним відривом обійшов свого найближчого конкурента – самовисуванця Андрія Дикуна, здобувши на 38 тисяч голосів більше.

Про це інформує ВІККА.

Раніше на сайті ЦВК також з’явилася інформація про перемогу кандидата від Блоку Петра Порошенка Олега Петренка на черкаському окрузі № 194. Ще один порошенківець – Владислав Голуб перемагає на канівському окрузі № 197.

Крім того, ЦВК оголосила переможцем Сергія Рудика. Свободівець, що балотувався як самовисуванець по 198 смілянському округу, обійшов найближчого конкурента – чинного нардепа Віктора Тимошенка – на 500 голосів.

Завершується підрахунок голосів на окрузі № 195 (Соснівський район Черкас). Там перемагає самовисуванець, чинний народний депутат, якого кілька разів звинувачували у підкупі, Володимир Зубик. Наступним після нього є представник "Народного фронту" Олександр Турченяк.

Майже завершився підрахунок і на 196 окрузі з центром у місті Корсунь-Шевченківський. Там перемогу знову здобуває чинний нардеп Геннадій Бобов.

По жашківському 199 окрузі беззаперечним лідером виборчих симпатій є чинний нардеп Валентин Ничипоренко. Поки що ЦВК повідомляє про опрацювання 89 % протоколів.

Поділитись

Коментарі

Вгору