Черкащанин підкорив найвищу вершину Північної Африки (фото)

17 червня 2018, 08:43

Затятий мандрівник, альпініст та журналіст Ігор Сичов  у пошуках нових пригод та неймовірних вражень утік у гори. Цьогоріч він відправився у Марокко, намітивши собі для чергового сходження вершину Високого Атласу Джебель Тубкаль ( 4 165 м.). Днями Ігор виклав  на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook  світлини, означені моментом сходження саме на верхівку гори. Її спортсмен "взяв" наодинці.

— Черкаська соло-експедиція: 14 червня успішно, в повному складі, увесь учасник піднявся на вершину Високого Атласу Джебель Тубкаль (4165м.) Де був за традицією урочисто розгорнутий прапор міста Черкаси ! — з незмінним тонким гумором підписав фото черкаський підкорювач гір.

До речі,  „Джебель”  в перекладі так і означає —  „вершина”. так что можно называть просто Тубкаль, она не обидится. А в перекладі з берберського воно звучить більш поетично і дуже по-східному: „ той, хто дивиться зверху на землю”.

За гарних погодних умов з Тубкаля видно навіть пустелю Сахару. Не враховуючи красот просторів скелистого Центрального Атласу.

555 сказав:

В мене одного питання – ” Якщо піднявся на вершину сам – один, то хто його зфотографував ? “

Скептик сказав:

Гарне питання, мабуть брехун якийсь! Інших варіантів бути не може!

ВоваЗиЛьвова сказав:

про таку фічу, як АВТОСПУСК, ви, мабуть, ніколи не чули?

Вгору