Черкащанин може стати першим віце-прем’єром

02 липня 2014, 17:17

Голова правління ВАТ Миронівський хлібопродукт (ТМ) "Наша Ряба", мільярдер Юрій Косюк дав згоду на своє призначення першим віце-прем'єр-міністром України. Президент Петро Порошенко запропонував Косюку на даній посаді курувати матеріально-технічне забезпечення та логістику силових відомств.

Про це ZN.UA повідомили джерела в адміністрації президента і в бізнес-оточенні Косюка.

За інформацією джерел, Порошенко може ініціювати голосування в парламенті за кандидатуру Косюка вже в четвер.

Посада першого віце-прем'єра, що займається силовий блок, раніше обіймав генерал міліції Віталій Ярема, проте 19 червня Верховна Рада призначила Ярему генеральним прокурором.

Нагадаємо, нардеп Анатолій Гриценко раніше повідомляв, що президент на зустрічі з позафракційними депутатами анонсував перестановки в керівництві силового блоку уряду.

За інформацією Гриценка, планується провести три кадрових рішення: заміна начальника Генштабу (це повноваження президента), внесення в Раду і призначення міністра оборони і віце-прем'єра, який координуватиме в уряді правоохоронну та оборонну сфери, в першу чергу їх матеріально-технічне забезпечення та логістику.

Відзначимо, що раніше деякі ЗМІ з посиланням на неназвані джерела поширили інформацію про те, що Юрій Косюк може очолити Міністерство оборони, проте Косюк не підтвердив ці чутки.

Як відомо, Юрій Косюк є одним з найбагатших людей України - в 2014 році "Forbes Україна" оцінив його статки в 1,3 млрд доларів (7 місце в рейтингу). Свій капітал він сколотив на аграрному бізнесі. За видатні заслуги в розвитку аграрної галузі Косюк нагороджений званням Герой України.

Поділитись

Коментарі

Вгору