Черкащани засвітилися на «Космічних фантазіях»

07 червня 2017, 10:02

Діти, як і дорослі, фантазують та мріють про освоєння космічного простору. Про це свідчить активна участь дітей Черкащини не тільки в обласних, але й у Всеукраїнських заходах, конкурсах на космічну тематику, пише "Прочерк".

Так, 13-14 травня в місті Києві громадська організація Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання "Сузір’я" організувала та провела фінал Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії". Конкурс проводився на базі Київської школи №36 імені С.П. Корольова та Київського планетарію.

Від Черкаської області взяли участь переможці обласного етапу конкурсу "Космічні фантазії" – це Анна Войцюх, Надія Безгуба, Владислав Павленко (вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості м.Золотоноші); Маргарита Шейко (вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради); Мар’яна Микитченко (вихованка позашкільного навчального закладу ("Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси"). Керівник делегації – Торба П. В.

За результатами проведення фіналу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії" комунальний заклад "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради" зайняв ІІ місце серед усіх закладів, які брали участь у фіналі конкурсу.

У рамках заходу юні фіналісти мали змогу відвідати обсерваторію Національної академії наук України в Феофанії, Київський планетарій та музей С. П. Корольова, що знаходиться на базі київської школи № 36. Також діти мали змогу поспілкуватися з першим космонавтом незалежної України Каденюком Л. К., народним художником України Гайдамакою А. В. Усі учасники конкурсу отримали незабутні враження від побаченого і почутого та з новими силами і натхненням будуть творити нові дива та проявляти свій талант, інформують в науково-технічної творчості учнівської молоді

Коментарі

Вгору