Черкащани встановили два прапори на честь підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС

21 березня 2014, 15:02

Близько 200 осіб зібралось сьогодні на Соборній площі, щоб взяти участь в установленні державного прапору та прапору Європейського союзу на флагштоці біля Будинку рад.

Приводом цього стало те, що Україна і ЄС підписали політичну частину угоди про асоціацію.

Встановлювати прапори доручили молоді, вбраній у національний одяг.

Під час урочистостей молоді також надали можливість виступити першими.

- Цей день дуже важливий в історії України. Я як представник молоді повністю підтримую ці зміни на краще, я підтримую цю асоціацію. Вся молодь Черкащини хоче зібрати усе найкраще не лише з країн Європи, але й із інших країн світу, не забуваючи при цьому мову, традиції і особливості України, - розповів представник від молоді Богдан Євтушенко.

Привітали присутніх з цією історичною подією голова облради Валентина Коваленко та очільник області Юрій Ткаченко.

- Можемо говорити, що сьогодні ми на крок наблизились до європейської сім'ї. Нашу країну визнали найпартріотичнішою. У цьому наша перемога. Це є крок до того єднання, що в світі ми не одні. Проте ми будемо сильні, ми будемо самі собою, саме тоді на будуть поважати. Ми заявили на весь світ, що Україна є і буде, - наголосила голова облради Валентина Коваленко.

Під час встановлення прапору люди пом'янули Небесну сотню хвилиною мовчання, адже саме вони стояли на барикадах за вільну і незалежну Україну.

Вгору