Черкащани просять встановити відеокамери у будинку дитини «Малятко»

10 жовтня 2017, 10:54

У всіх групах і класах будинку дитини «Малятко» мають бути встановлені відеокамери. Петиція з таким проханням з’явилася на сайті Черкаської міської ради.

«З метою покращення проживання сиріт в дитячому будинку і для тіснішого зв'язку громадськості з дітками, пропоную установити у всіх групах і класах камери відеоспостереження онлайн. Які переваги такого нововведення?

По-перше, це допоможе потенційним усиновлювачам набагато швидше прийняти остаточне рішення, так як дасть можливість їм спостерігати за обраною дитиною онлайн, її поведінкою і характером, не травмуючи психіку дитини своєю присутністю. По-друге, це допоможе благодійникам і меценатам переконатись в правильному використанні їхньої допомоги, що в свою чергу підвищить рівень довіри, а отже і розміри допомоги, а також це допоможе відслідковувати потреби дітей та закладу», - зазначає автор петиції.

Поділитись

Коментарі

Катерина :

Це не проста пропозиція, це СУПЕР-ІДЕЯ. Все вище сказане має важливе значення, але що більш вирогідно, тоді дехто буде боятись оприлюднення нелюдського ставлення до обездолених дітей…

Вгору