Черкащани просять скасувати рішення щодо передачі маршруту №33 новому перевізнику

16 січня 2017, 22:57

1446547553_marshrutka-424x276

Міську владу Черкас просять скасувати рішення щодо передачі маршруту №33 на обслуговування "ЧАРЗ-Авто", інформує vikka.ua.

З відповідною петицією до міської влади Черкас звернувся житель Черкас Віталій Тирса. Він просить скасувати рішення конкурсного комітету, який визначив переможця автобусного маршруту №33. Нагадаємо, що перед цим маршрут обслуговував ФОП Кондаков.

У своїй петиції Віталій Тирса пише, що автобуси переможця не відповідають нормам перевезення пасажирів. "Салони автобусів брудні, сидіння порепані", – йдеться у петиції.

Нині петицію підтримали 33 жителі Черкас із 250 необхідних.

Нагадаємо, що після проведеного конкурсу на пасажирські маршрути в Черкасах змінилися перевізники на маршрутах №11 (замість ФОП Копієвський його обслуговуватиме ПП "Медіт-сервіс"), №33 (замість ФОП Кондаков його обслуговуватиме ПП "ЧАРЗ-АВТО"). А маршрут № 14 взагалі припинив існування: його власник – ФОП Копієвський відмовився виводити автобуси через збитки.

Поділитись

Коментарі

vikk сказав:

Добре, що опублікували цю статтю. Вже 50 осіб підписало петицію, у тому числі і я. Може, все ж таки, міська влада прислухається до прохань жителів міста.

ПРОТИ сказав:

Чому міська влада не радиться щ громадою міста? Ми не хочемо цього перевізника! Раніше в салоні № маршруту № 33 було чисто, привітні кондуктори оголошували зупинки. Зараз маршрутки грязні, всю дорогу щось торохтить, кондуктори злі, як мігери зупинок не оголошуюсь! І цей перевізник виграв тендер. Поясніть громаді чим?

Вгору