Черкащанам повідомили, коли проїзд у маршрутках буде по 4 грн, а в тролейбусах – 2 грн

16 січня 2017, 23:46

проїзд

З 21 січня у Черкасах подорожчає вартість проїзду у маршрутних автобусах – з трьох до чотирьох гривень, а з 28 січня – у тролейбусах – з півтори до двох гривень. Це передбачено відповідними рішеннями виконавчого комітету, прийнятими напередодні.

За словами заступника директора департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Людмили Гуріненко, у Черкасах востаннє тариф у громадському транспорті переглядався ще у 2011 році. За цей час істотно зросли його складові, зокрема, енергоносії. Приміром, у п’ять разів – електроенергія. А також – заробітна плата, вартість пального, витратних запчастин тощо.

– Ще півтора роки тому – у квітні 2015 року – перевізники звернулись до міської влади Черкас з пропозиціями щодо необхідності перегляду тарифу. Тоді був даний старт для початку регуляторної процедури з цього питання, яка успішно була пройдена.Тож цьогоріч перевізники знову повернулись до цього питання . Адже, за їх словами, усе це стає на перешкоді ефективної діяльності їх підприємств, забезпечення гідною зарплатою працівників, оновлення рухомого складу, - пояснила Людмила Анатоліївна.

За інформацією прес-служби Черкаської міськради

Поділитись

Коментарі

Вгору