Черкащани обурюються через небезпечні тротуари

27 січня 2018, 10:05

Черкащани висловлюють своє обурення через слизькі тротуари в місті у «Фейсбуці». Так, черкаський журналіст Борис Юхно виставив в софмережу фото загіпсованої кисті руки своєї дружини, пише Прочерк.

«Це - черговий продукт вашої спільної бездіяльності на крижаній ниві. Із врахуванням першочергових медичних витрат та втратою працездатності мінімум на 21 день, він коштує близько 4,5 тисяч гривень», – пише журналіст.

Долучилися до дискусії й інші користувачі. Так, Костянтин Опарін пише: «Таке неподобство кожного року. Таке враження, що ті, хто відповідає за прибирання тротуарів, - пішки не ходять та живуть за принципом "а скільки тієї зими - розтане...". Може їх всіх - мера, чиновників, депутатів - на прогулянку містом запросити? Подати електронну петицію "Провести для посадових осіб та депутатів міськради оглядову екскурсію вулицями місця на предмет перевірки якості прибирання пішохідних доріжок від снігу"?

До переписки додала коментар й інші журналістка Вікторія Мальована, у якої, як з’ясувалося, від ожеледиці постраждав батько.

При цьому, у Третій міській лікарні, приймальне відділення якої першим приймає пацієнтів з травмами, повідомили, що працюють у звичному режимі.

– Більша частина звернень вирішується у травмпункті, бо далеко не всі з травмами потребують госпіталізації. Авралу, як торік, коли ми відкривали другу операційну, не було. Торік справді декілька днів було досить складно. Сьогодні ж кількість звернень зросла, але не надто багато, – сказала заступник головного лікаря з медичної частини Лариса Росенко.

 

 

Коментарі

Ольга сказав:

Пустити пана мера з його свитою пішки по отих ковзанках, нехай прогуляється по своєму місту та дасть оцінку своїй діяльності.

Я сказав:

На гіроскутері хай покатається.. Як літом піарився!!!

Петя сказав:

Тротуары чистить не плитку ложить.

Вгору