Черкащани можуть стати власниками конфіскованих речей

24 березня 2017, 17:23

Управління Державної виконавчої служби у Черкаській області безкоштовно передало конфісковані раніше речі на потреби дитячого садочка №55 у місті Черкаси та ГО УНСО. Ці предмети так і не зацікавили потенційних покупців на аукціоні, який влаштовувало державне підприємство СЕТАМ, повідомив начальник Управління державної виконавчої служби у Черкаській області Ярослав Фатенко у "Фейсбуці", пише "ІнфоМІСТ"

- До дитячого садочку №55 безкоштовно передали фарби, валики та пензлі для фарбування, герметик, електричні кабелі, а громадській організації УНСО – флізелін, гнучкі труби та електричний кабель. Ці речі поїдуть до бійців 131 розвідувального батальйону на передову, – написав Фатенко.

Він розповів, що після конфіскації певних об’єктів у ДВС оцінююють їх та передають на реалізацію у ДП СЕТАМ, яке виставляє речі на аукціон. Якщо після трьох аукціонів та, відповідно, уцінки товар не знаходить свого покупця, тоді на ці речі можуть претендувати всі охочі.

- Слідкуйте та подавайте свої заявки на отримання. Це хороший шанс для різних соціальних установ і громадських організацій у безоплатний спосіб вирішити свої потреби. Моніторте сайт СЕТАМу, можливо, знайдете щось своє, – йдеться у повідомленні.

Вгору