Черкащани можуть безкоштовно укласти договір куплі-продажу транспортного засобу

30 березня 2016, 11:49

2016-03-29-266

У кожному Територіальному сервісному центрі МВС є можливість безкоштовно укласти договір куплі-продажу, або договір дарування транспортного засобу.

Фахівці РСЦ МВС в Черкаській області, також нагадують, що договори заповнюються власноручно (три бланки одного виду договору).

У разі необхідності працівник центру надає лише консультативну допомогу щодо його заповнення, а також попереджає сторони, що згідно чинного законодавства відповідальність за зміст договору та його виконання покладається на них.

Безпосереднє укладання договору є власним волевиявленням та жодної відповідальності, в разі виникнення конфлікту, працівник сервісного центру МВС, в присутності якого було укладено договір, не несе.

Співробітник сервісного центру перевіряє документи, що посвідчують особи сторін та повноваження на його укладення, робить з них ксерокопії, що долучаються до відповідної справи. Ксерокопії цих документів засвідчуються особистими підписами їх власників та написом «Згідно з оригіналом».

Укладення договору, здійснюється сторонами виключно в приміщенні сервісного центру та в присутності працівника сервісного центру (адміністратор). Два примірника договору надається сторонам, третій, разом з копіями документів, з яких встановлено особи та повноваження сторін – підшивається до матеріалів справи центру.

За інформацією Черкаського регіонального сервісного Центру МВС України

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору