Черкащани масово розкуповують “еротичні” цукерки (фото)

21 листопада 2014, 10:00
DSC_3155

Фото: Про все

У Черкасах повіяло ароматом Львову. Учора відбулося довгоочікуване відкриття "Львівської майстерні шоколаду". І хоча заклад ще не встиг увібрати у себе аромат свіжозмеленої кави та топленого шоколаду, ексклюзивних цукерок та солодкої карамелі, а інтер'єр набагато скромніший від аналогічної крамниці у Львові, шоколад тут дійсно чарівний.

DSC_3132

Фото: Про все

Домівкою львівського шоколаду в Черкасах став Будинок зв'язку, саме тут на першому поверсі місцеві ласуни можуть скуштувати смачний шоколад та випити філіжанку ароматної кави. Таке місце для "шоколадниці" вибирали спеціально.

DSC_3139

Фото: Про все

- Подивіться на ці вікна, з них видно все. Дивишся і відкривається панорама центральної площі міста, - розповідає менеджер закладу Олена.

DSC_3156

Фото: Про все

Одночасно поспостерігати за видом із вікна та отримати райську насолоду від шоколадних смаколиків у майстерні можуть 45 осіб (така кількість місць передбачена для відвідувачів за столиками).

- Але я думаю, що ми будемо розширюватися, доставляти ще місця, оскільки до нас приходить дуже багато містян, - зазначила Олена.

DSC_3152

Фото: Про все

В асортименті закладу, який поєднує крамницю та кав'ярню, можна придбати венгерський шоколад, який спочатку завозять до Львову, а потім доставляють у Черкаси. Різноманітні ексклюзивні тафлі: чорні, білі, молочні, з перцем, сіллю, бадьяном, корицею, кокосом, м'ятою. Близько 50 видів цукерок: "Чоколядовий бамбетель", "Коханка", "Вишнева аграфка", "Цісарка", "Полуничні цьомки", "Біла говерла", "Фісташкові витребеньки", "Львівське танго" тощо. Також можна зігрітися філіжанкою свіжозмеленої кави чи топленого шоколаду, від шаленого смаку якого зціплює зуби.

DSC_3130

Фото: Про все

На відвідувачів ці солодкі витвори мистецтва діють вражаюче, немов у шоколад із Львівської майстерні додають чари: жінки забувають рахувати калорії та думати про вечірній фітнес, чоловіки готові стояти у черзі годинами, а дітей із закладу і не виженеш.

DSC_3143

Фото: Про все

- За два дні роботи закладу найбільшої популярності серед наших відвідувачів набули шоколадні фігурки, виконані у вигляді глави «братньої» держави Російської Федерації Володимира Путіна у тюремній робі та набори камасутри, виготовлені із чорного та молочного шоколаду. Сьогодні ці набори вже майже догребли. Це плитки шоколаду різних розмірів із зображенням різних сексуальних поз, - розповіла менеджер закладу.

DSC_3151

Фото: Про все

Ціни у Черкасах на екслюзивний шоколад - львівські. Найдорожчий у Львівській майстерні - шоколад із різних країн світу, він продається на вагу і коштує 290 гр за кілограм. Найдешевшими є цукерки - їхня вартість становить 5 грн. Випити чорний, молочний чи білий топлений шоколад у кав'ярні пропонують за 23 гривні, набір "Камасутра" коштує 99 грн, вартість маленького Путіна - 35 грн, шоколадні тафлі - 28 грн.

DSC_3142

Фото: Про все

Шоколадно, цікаво, незвично. Щоправда, людей у закладі протягом усього дня дуже багато, тому готуйтеся, перш ніж спробувати чарівний шоколад, вистояти довжелезну чергу. Або дочекайтеся, коли ажіотаж навколо закладу втихне. Та й гамір у майстерні стоїть, як на вокзалі, тому романтичне побачення у кав'ярні швидше за все перетвориться на справжній іспит та зіпсований настрій у закоханих.

DSC_3157

Фото: Про все

DSC_3151

Фото: Про все

DSC_3146

Фото: Про все

DSC_3138

Фото: Про все

DSC_3131

Фото: Про все

DSC_3126

Фото: Про все

DSC_3124

Фото: Про все

DSC_3123

Фото: Про все

DSC_3121

Фото: Про все

Поділитись

Коментарі

Вгору