Черкаських браконьєрів зніматимуть на відео

21 листопада 2014, 11:15

13285.

На Черкащині триває сезон полювання, який продовжуватиметься до кінця року. У зв’язку з тим, що все частіше браконьєри перешкоджають мисливствознавцям, працівникам єгерської служби та лісової охорони лісгоспів виконувати посадові обов’язки, порушення правил полювання відтепер фіксуватимуть за допомогою відеозйомки.

Про це повідомляє прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Як повідомив головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка, останнім часом почастішали випадки застосування порушниками правил полювання фізичної сили і навіть зброї до працівників лісової охорони та єгерської служби. Тому використання відеокамер дозволить убезпечити наших працівників та дасть змогу довести їх правомірні дії в судах, у разі потреби. Крім того, буде посилено патрулювання для забезпечення охорони державного мисливського фонду, до складу рейдових груп обов’язково входитимуть працівники МВС.

Статистика управління щодо мисливців-правопорушників невтішна. Так, станом на сьогодні, починаючи з початку року, складено 141 протокол на порушників правил полювання. Накладено штрафів – 21762 грн., з них стягнуто – 18056 грн. Найбільше складено вищезазначених протоколів в зоні діяльності Золотоніського лісгоспу – 19 шт. та Звенигородського лісгоспу – 18 шт.

Не можемо не згадати нещодавній трагічний випадок в Лубенському лісгоспі Полтавського ОУЛМГ, коли при сутичці з браконьєрами загинув директор підприємства Тарас Охріменко. Інформація про травмування та напади на рейдові бригади як в інших областях країни, так і на Черкащині, з’являється постійно.

Тому вкотре обласне управління звертається до мисливців з проханням. Будьте відповідальними, свідомими, дотримуйтеся всіх правил полювання і не забувайте про дбайливе ставлення до багатств флори та фауни нашого краю!

Поділитись

Коментарі

Вгору