Черкащани кинулись оглядати резиденції Януковича (відео)

23 квітня 2014, 10:01

Черкащани ринули на оглядини резиденції колишнього Президента Віктора Януковича. Екскурсії до обійстя екс-гаранта нині збирають аншлаги, йдеться у сюжеті "ВІККА-новин".

Хто на роликах, хто з ковінькою – до воріт Межигір’я люд сходиться від рання. Політичне паломництво тут відтоді, як гарант утік із країни. У Межигір'ї Янукович жив останні 12 років. Усе надбане регіоналом не оглянути й за день. Гектари землі та будинки в кілька поверхів. Хто з екскурсантів метикуватіший – прихопили велосипеди.

Серце диктаторського лігва – Хонка. Клубний будинок із екологічно чистого дерева. На його облаштування екс-гарант не пошкодував 10 мільйонів доларів.

– Одній людині скільки землі, оцих розкошів нащо? Тим більше, коли в нас скільки людей знедолених, хворих діток, яким потрібна допомога, – каже черкащанин Віталій.

Це типова реакція екскурсантів на такі хороми Януковича. Межигірські простори людей і захоплюють, і лякають водночас.

– Тут якесь гнітюче місце, така обстановка. Нормальна людина так би не змогла жити. Я б так не зміг би, – додає Віталій.

Качина ферма, фазанарій, тенісний корт і штучні озера – від такого комфорту у відвідувачів голова йде обертом. У Януковича тут була навіть своя маленька Голландія.

Гігантоманія та помпезність – так про обійстя колишнього Президента говорить історик Сергій Шамара. За кілька годин він не обійшов і третини угідь.

– Востаннє такі маєтки будували феодали, аристократи в 17, 18, 19-му столітті. Тут же в демократичних умовах ми бачимо, як людина фактично повертає нас у кріпосне право. І за рахунок бюджету країни вибудовує тут собі такі латифундії, – каже Шамара.

Побачити їх приїздять із усієї України. Хоч усередину будівель досі не впускають. Там триває інвентаризація майна. Аби бюджетні мільйони повернути народу.

Поділитись

Коментарі

Вгору