Черкащанку оштрафували на 68 тис грн за незаконну реалізацію тютюнових виробів

26 серпня 2016, 21:25

576787

Завдяки активній позиції прокуратури області під час апеляційного перегляду вироку Черкаського районного суду жительку Черкаського району  визнано винною та засуджено за вчинення злочинів, пов’язаних з незаконним обігом тютюнових виробів.

У ході судового розгляду за участі працівника відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління прокуратури області підтверджено обвинувачення особи в тому, що вона з метою отримати прибуток від незаконної реалізації тютюнової продукції,  без відповідної ліцензії придбавала у суб'єктів господарювання залишки виробництва тютюнових виробів, нібито для використання у сільськогосподарських цілях. Натомість, придбана сировина сортувалася та реалізовувалася у декількох регіонах України під виглядом тютюну для куріння.

Дії обвинуваченої кваліфіковано за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 1, ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Після перегляду судом апеляційної інстанції вирок Черкаського районного суду набрав законної сили, особі залишено покарання у вигляді 68 тис. грн. штрафу.

Крім того, за вироком судів конфісковано та прийнято рішення про знищення більше 50 тонн тютюнових виробів.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору