Мені погрожували підпалити волосся та бити до крові, – у Черкасах сварка школярок закінчилася втручанням поліції та лікарнею

26 серпня 2016, 22:00
14111902_655001861335161_31431233_n

Фото "Про все".

Звичайна побутова сварка чотирьох дівчат-підлітків у Черкасах для однієї зі школярок закінчилася на лікарняному ліжку. Через плітки подруги покликали 14-річну Женю на розмову, натомість на зустріч прийшли із перев'язаними бинтами руками, прихопивши із собою ніж, дезодорант та запальничку. 

За словами потерпілої Євгенії Захарченко, вона товаришувала з дівчатами, іноді між ними виникали конфлікти, проте до такого ще ніколи не доходило.

- Вони запросили мене на зустріч, але того дня я не могла вийти, тому вони почали мені погрожувати. Писали повідомлення, що якщо я не вийду, то вони виріжуть мені печінку і око. Наступного дня ми все ж зустрілися. Дівчата прийшли підготовленими до бійки: в однієї з них були обмотані бинтами руки, інша прийшла зі столовим ножем, третя тримала дезодорант та запальничку, - пригадує події того дня Женя. - З їхніх вуст лунали погрози, зокрема, спалити мені волосся. Спочатку ми спокійно розмовляли. Потім різними методами вони намагалися спровокувати мене на бійку. Коли я попросила не знімати це на телефон, то одна дівчина підбігла до мене і схопила за шию. Там також було 5 хлопців, які вилили на мене з даху воду. Одна з дівчат вдарила мене в ліву щелепу. У мене був шок, потемніло в очах, після чого я розвернулася і пішла в бік дому. Але вони наздогнали мене і почали хапати за волосся, пшикати в очі дезодорантом та наказувати стояти на місці.

Дівчині все ж вдалося дістати мобільний телефон та набрати маму.

14159314_655001954668485_1779498017_n

Фото "Про все".

Мати школярки Валентина Захарченко і досі не може оговтатися. Вона шокована жорстокими діями дівчат-підлітків, з якими спілкувалася її донька.

- Того дня Женя мені зателефонувала, я вже по голосу зрозуміла, що щось сталося. Я злякалася, але вона трималася. В дорозі вона просила, щоб я не клала слухавку і розмовляла з нею. Я чула, що за нею хтось біжить, і чула, що вона просила її не чіпати, що вона вже все сказала і більше не хоче говорити. Вже коли донька зайшла до мене в кімнату, то розплакалася. Вона була дуже налякана, знервована, її трусило. Вона розповіла мені, що трапилося, розповіла, що їй погрожували підпалити волосся, бити до крові. Від удару у неї боліла щелепа та паморочилося у голові, - розповідає Валентина.

Валентина Захарченко звернулася до лікарні та викликала поліцію.

- На щастя, дівчинка потрапила до лікарні не у важкому стані, - зазначає завідувач нейрохірургіного відділення Третьої міської лікарні Сергій Алєксєєв. - У неї були забої м'яких тканей. У лікарню її поклали більше для нагляду, оскільки бувають різні випадки. Сьогодні ми бачимо, що вона не потребує якоїсь нейрохірургічної допомоги, швидше за все або мама забере її додому, або ми переведемо її до дитячої лікарні. Трагедія насправді в іншому - у тому, що все це відбувається між дівчатами. З нею, на щастя, цього разу все обійшлося добре.

- Зі слів заявниці, ситуація трапилася 23 серпня десь з 13.00-13.30. Патрульних жінка викликала наступного дня 24 серпня у цьому ж проміжку часу, - коментує ситуацію прес-офіцер патрульної поліції Черкас Зоя Вовк . - Патрульні встановили дані осіб, причетних до цієї ситуації, підписали заяву, пояснення. Наразі матеріали справи знаходяться у відділку поліції. Хотілося б звернутися до батьків, щоб вони більше звертали увагу на своїх дітей, розмовляли з ними про їхні проблеми, про те, що їх турбує. А якщо такий випадок вже трапився - вчасно викликати патрульну поліцію, щоб можна було швидко зібрати усі необхідні матеріали та передати їх відповідним органам.

За словами Валентини Захарченко, вона мала розмову з дівчатами, причетними до конфлікту. Двоє з них свою провину визнали, третя ж  вважає, що її оббріхують і збирається звертатися до суду.

- Спочатку я зателефонувала дівчатам, по черзі переговорила з кожною, попросила їх більше не чіпати Женю. Двоє з них погодилися з тим, що поводили себе неправильно, третя дівчина - Наташа - своєї провини не визнає, - говорить пані Валентина. - Вона сказала, що ми її оббріхуємо, і що вона буде звертатися до суду,

Слова Наталії підтвердив і її батько - Валентин. Він наголошує, що його донька не била Женю.

- Це брехня. Там не було ніякого побиття. Був один ляпас. У мене є докази. У нас є запис телефонної розмови, коли мама Жені Захарченко телефонувала моїй дитині. У розмові вона нахабно їй тикала і погрожувала розправою перед законом, - говорить Валентин.

Офіційно:

За вказаним фактом Черкаським відділом поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Поділитись

Коментарі

Іван сказав:

Судити всіх співучасників разом із татусем, який вважає за можливе нанесення тілесних ушкоджень іншим особам його дочкою!!!

Вікторія сказав:

Ви нe уважно читаєтe! Тато нe вважає за можливe побиття його дочкою інших дітeй,запeвняє,що цe брeхня. Відтак,кого й за що судити вирішуватимуть компeтeнтні фахівці!

Олена сказав:

А при чому тут ТАТО? Вiн там був? Вiн все бачив? А запис на мобiльний спростовуе участь Наталii у побиттi кулаком в обличчя Женi? Ну тодi про що ви тут балакаете? Спочатку били, а потiм “невинными овечками” прикидаються. Били? Били! Ну тодi нехай вiдповiдають!

Сергей сказав:

А в нейрохирургии что она делает после пощечины?

кожен дехто сказав:

А Вы правда считаете, что обмотанные бинтами руки и удар в челюсть были пощечиной? Или Вы видели видео с пощечиной? Или Вы уверены, что удар в челюсть не может привести к сотрясению мозга? А знаете ли Вы, что такие удары могут спровоцировать ликворию, это когда через нос начинает подтекать спинно-мозговая жидкость?

кожен дехто сказав:

Щиро бажаю батькові Валентину отриматти віддачу від своєї любої доні за таке “чудове” виховання сповна. Прекрасна позиція!

Віталій сказав:

Відповідатимуть по всій суворості,на малолітку в колонію їх потрібно запроторити років хочаб по 3 кожній дати,там би трохи спустилиб їх ))

Вгору