Черкащанку назвали жінкою, яка творить історію

23 листопада 2015, 15:18

1

21 листопада в Київському національному академічному театрі Оперети відбулася VIII Церемонія нагородження Всеукраїнської премії “Жінка III тисячоліття”, інформує Козацький край.

Переможців визначала вища Представницька рада Всеукраїнської премії на чолі з композитором, професором, народним артистом України Олександром Злотником.  У церемонії нагородження були задіяні Руслана, сестри Тельнюк та інші відомі українки.Завдяки величезній внутрішній силі, розуму і активності, вони щодня творять історію нашої країни. Очолюють успішні фірми і компанії, займаються благодійництвом, працюють волонтерами, роблять значні внески у розвиток промисловості, науки, медицини, культури і  водночас бережуть затишок своїх родин…

Зокрема, у розділі “Рейтинг-2015″ перемогу здобула відома майстриня з Черкас Олександра Теліженко.  На церемонії були присутні її діти – син Тарас, який ще зовсім недавно воював на Сході у складі 128-ї гірсько-піхотної бригади та донька Олеся – так само, як і мама, відома на всю Україну майстриня.

теліженко

Фото Олесі Теліженко

 

Фото Олесі Теліженко

Фото Олесі Теліженко

Ми даруємо сюрпризи кожного дня! Купони на скидку на безліч товарів і послуг. Розваги, подарунки, відпочинок - тепер дешевше!

Поділитись

Коментарі

Вгору