Черкащанка шукає дітей, які б допомогли виготовити сувеніри для воїнів-земляків на сході

21 жовтня 2014, 10:31

1

Черкащанка Світлана – за спеціальністю економіст, працює бухгалтером. Перейнявшись ситуацією на Сході і особливо перебуванням там наших земляків, вона стає співорганізатором майстер-класів, під час яких школярі виготовляють патріотичні сувеніри, які потім їдуть на Схід. Так, янголята, листівки, пряники із побажаннями, прапори, солодка допомога у спеціальних скляних баночках, наповнених вітамінками та цукерками, на які нанесена патріотична поліграфія, інформує Вечірка.

Так, пряники з патріотичною символікою виготовляв кадетський корпус дев’ятої гімназії, учні 17 школи взялися до виготовлення листівок, жовто-блакитних янголят-шпильки робили глухонімі дітки з 37 школи, малеча з дитсадка виготовила кілька жовто-блакитних прапорів, які вже сьогодні майорять на бойовій техніці наших бійців. Усі вироби носять патріотичний характер, виготовлені з душею і вручну.

Світлана говорить, що частина діток, і їх чимало, вже пройшла такі майстер-класи, але дитячої творчості не вистачає. Ця справа – без комерційних інтересів, майстри працюють виключно на ентузіазмі.

Черкащанка стала активно пропагувати виготовлення такої патріотичної продукції, коли, будучи у відпустці, долучилася до роботи благодійного фонду «Час надії». Світлана має чимало креативних ідей – виготовити янголят з пластику чи жовто-блакитні серденька з фетру. Були б руки.

-​ Машина у зону АТО відправляється двічі-тричі на тиждень. Враховуючи, що в батальйоні по кількасот осіб, ми маємо передавати по тисячі предметів для бійців. Катастрофічно не вистачає рук. Просимо також долучитися всіх небайдужих до акції «Зв’яжи шкарпетки для солдат». Шукаємо тих, хто може надати нитки або зв’язати пару шкарпеток, які так необхідні нашим бійцям на Сході,  – говорить Світлана.

Усіх небайдужих і готових допомогти з ідеями, а головне – долучитися до процесу виготовлення сувенірів, дзвоніть до Художнього музею: 45-24-27 та безпосередньо Світлані - 067-767-24-51.

Поділитись

Коментарі

Вгору