Черкаський завод буде робити прилади нічного бачення і тепловізори для військових у зоні АТО (фото)

21 жовтня 2014, 10:07

14

Продукцію Черкаського науково-виробничого комплексу "Фотоприлад" включено до програми державного замовлення на 2015 рік. 

Про це Президент України Петро Порошенко повідомив у Черкасах, де він перебував вчора з робочою поїздкою, інформує прес-служба глави держави.

1

"За моїм наполяганням "Фотоприлад" було включено до державного оборонного замовлення на 2015 рік. Це означає, що ми будемо займатися тим, щоб це підприємство діяло", - зазначив Порошенко під час огляду заводу в Черкасах.

За словами Президента, це підприємство може виготовляти прилади нічного бачення і тепловізори, які за характеристиками не гірші від закордонних, але коштують значно дешевше.

2

Він висловив переконання, що немає необхідності купувати високоточне оптичне обладнання за кордоном, оскільки українські підприємства здатні забезпечити його виробництво.

Водночас генеральний директор - головний конструктор "Фотоприладу" Валентин Гордієнко зазначив, що державне замовлення дозволить завантажити потужності заводу, оскільки раніше були розірвані контракти з Росією.

4

Президент і директор заводу обговорили питання виготовлення необхідного оптичного обладнання і прицілів для потреб військовослужбовців у зоні проведення антитерористичної операції.  Директор ознайомив Президента з виробничими потужностями і продукцією заводу. Зокрема, Главі держави було продемонстровано приціл для танків "Булат" і "Оплот", прицільні комплекси для вертольотів, приціли для зброї і об'єктиви.

6_main

Довідково.  Черкаський науково-виробничий комплекс "Фотоприлад" заснований в 1962 році. На підприємстві працює 850 працівників.

Поділитись

Коментарі

Вгору