Черкаський драмтеатр зібрав майже всі нагороди міжнародного театрального фестивалю

21 жовтня 2014, 11:06

великий льох1

Перемогу відразу у чотирьох номінаціях Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка здобув на VIII театральному фестивалі Міжнародного Чорноморського клубу «HOMO LUDENS» («Людина, що грає»), який днями пройшов у Миколаєві.

Передовсім, саме вистава «Великий льох» стала кращою в конкурсі, а її режисер Олександр Дзекун отримав відзнаку «За кращу режисуру». Альтернативне журі також визнало Олександра Дзекуна кращим режисером фестивалю-конкурсу.
Крім того, за роль Матері заслужена артистка України Лідія Попова була відзначена в номінації за «Кращу жіночу роль другого плану». Також журі фестивалю відзначило Сергія та Наталю Ридванецьких у номінації «За кращу сценографію та костюми».

Крім головної нагороди – за кращий спектакль на фестивалі (цьогоріч присвячений 200-річчю Тараса Шевченка), наш театр отримав спеціальний диплом «За прагнення до нового прочитання твору Тараса Шевченка».

- Для нас велика честь – отримати нагороду саме за сценічне втілення творів Тараса Шевченка, - зазначив директор Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Шевченка Володимир Осипов. – Ми розцінюємо ці нагороди як констатацію того величезного значення, яке театр надає творчості Великого Кобзаря, того шанобливого і трепетного ставлення, яке ми намагаємося донести і до нашого глядача.

- Вистава «Великий льох» у листопаді відзначатиме своє 11-річчя на черкаській сцені, – констатує режисер театру і виконавець однієї з ролей у виставі Олесь Павлютін. – Творчість Шевченка дійсно безсмертна: актуальність «Великого льоху» беззаперечна і у часи його написання, і сьогодні. Прикметно, що на фестивалі було дуже багато театрів, усі вони представили чудові спектаклі за творами нашого великого земляка. Але саме нам вдалося найбільш переконливо донести ідеї Великого Кобзаря і до глядачів, і до журі: саме черкаський драматичний завоював практично всі головні нагороди фестивалю.

За інформацією Черкаського прес-клубу реформ

Поділитись

Коментарі

Вгору