Говорять, що є «папік», – черкащанка розповіла, як стала успішним візажистом

28 листопада 2017, 15:00

23-річна Валерія Любаха відкрила у Черкасах школу макіяжу. Їздить працювати візажистом на "Українські тижні моди" у столиці, пише gazeta.ua.

- Кілька місяців тому одногрупниця сказала: "Тут говорять, що у тебе є "папік". Бо інакше б у тебе нічого не виходило", - розповідає Валерія.

Вона народилася у місті Золотоноша Черкаської області. Мати - психолог, батько - підприємець.

- Коли мені було 13 років, жили з мамою в селі. Наша хата стояла біля лісу. Влітку наймалася пасти корів. Слідкувала, щоб не заходили в багнюку, відганяла від них мух. За день мала п'ять гривень. Як поверталася додому, купувала у магазині свіжий хліб. У 15 років роздавала листівки, робила на замовлення блокноти та мило. Тоді навчалася на фармацевта у Черкаському медичному коледжі. Після нього пішла на психолога у Черкаський університет імені Богдана Хмельницького. Вдень ходила на пари, а вечорами викладала курси по макіяжу. Близько 10 тисяч гривень заплатила, щоб навчатися в "Академії стилю і дизайну Андре Тана". Гроші збирала більше року. Мріяла познайомитися з дизайнером, бо його історія успіху вразила, - говорить дівчина.

Навчання тривало чотири місяці. Дівчина їздила на заняття в Київ. Паралельно підробляла на модних показах.

- Пішла волонтером на "Український тиждень моди". Моделям робила макіяж безкоштовно. За день через мене проходило 60. Вісім годин працювала без перерви. Не п'ю, але там довелося взяти енергетик. Дизайнери у останню хвилину могли змінювати ідею образу. Доводилося швидко переробляти. Моделям було не легше. Якось дівчині з 39 розміром ноги, дали взуття 36-го. Мала у ньому ідеально пройтися подіумом, - пригадує черкащанка.

Дівчина має багато домашніх тварин: шиншили, кішка, собака, птахи - амадіни. Мріє колись створити притулок.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору