Черкащанка показує красу жіночого тіла на чорно-білих знімках (фото)

28 лютого 2018, 23:16

Фотограф Ольга Степанян 8 років показує красу жіночого тіла на чорно-білих знімках. Моделей для фотосесій запрошує різного віку, пише gazeta.ua.

- Показати частини тіла - це набагато красивіше, ніж повністю оголитися. Найсексуальніші місця у жінок - це губи, ключиці, зап'ястя та пальці. Люблю використовувати на фото напівпрозорі тканини, тіні - це додає ефекту таємничості, наче піддивляємося. Я не знімаю порно. Роблю акцент, що це буде тонко. Нікого не вмовляю фотографуватися. Якщо людина не зацікавлена, то не буде хорошого тандему, - говорить Ольга.

Вона народилася в Києві. Деякий час жила в Сумах та Харкові. Має освіту швачки та манікюрниці. У Черкасах живе 15 років. Колекціонує старі фото та ключі.

- Більшість людей не мають культурної освіти, тому думають, що оголене тіло - це погано. Деякі батьки просто бояться говорити про це із дітьми. Це треба вносити в суспільство, щоб всі люди розуміли, що це мистецтво. Найтяжче пояснити це чоловікам. Коли в моєму житті з'являється чоловік, то відразу говорить: "Я не хочу, щоб ти позувала оголеною і хтось дивився". Люди мистецтва цього ніколи не скажуть, бо розуміють як це працює. Деякі дівчата, яких фотографую, роблять це для особистого перегляду. Чоловіку чи друзям бояться показувати, бо буде конфлікт.

Спочатку Ольга робить замальовки ідей майбутніх фото. Одяг і реквізит для зйомок часто шукає в секонд-хенді і на блошиних ринках.

- Буває, що образи приходять вночі перед сном. Одну таку замальовку сфотографувала лише через три роки. Хороше фото - це те, до якого глядач захоче повернутися через деякий час. Воно має викликати емоції, почуття - страх, радість, горе. Ці моменти визначають скільки знімок буде жити. Якщо їх немає, то це просто фото.

Фотограф говорить, що знімає жінок, бо вони більш розкуті. Чоловіки не завжди хочуть експериментувати.

- Набагато цікавіше працювати із дорослими людьми. Молодому важко бути справжнім, коли він ще себе шукає, а дорослий вже себе пройшов, побачив життя. Не потрібно навіть його просити приймати позу, достатньо, щоб сів і задумався - вираз обличчя стає гарним і виходить чудовий кадр.

Роботи фотограф викладає у соцмережах та презентує на виставках.

Поділитись

Коментарі

Вгору