Черкащанка подалася на конкурс краси, щоб здолати страх

02 травня 2015, 12:50
bnzwsDCYoHk

Богдана Матазова, 16 років, Черкаський комерційний технікум

Студентка Черкаського комерційного технікуму Богдана Матазова мріє стати стюардесою, а на конкурс "СтудМіс Черкащини" прийшла, аби довести собі, що може побороти свої страхи. 

- Як ти дізналася про конкурс «СтудМіс Черкащини 2015»?

- Випадково побачила в Інтернеті відео з минулорічного конкурсу. І вирішила, що треба випробувати свої сили, влаштувати собі перевірку, а на що я здатна, заради досягнення мети. Завдання мінімум у фіналі – потрапити до трійки кращих. Але це залежить від того, чи вдасться подолати хвилювання.

- Чи маєш досвід роботи моделлю?

- Коли мені було 4 роки, мама вперше привела до модельної школи, але ходила я туди недовго. Потім займалася різними видами танців – спортивні, східні, стрип-пластика. І лише минулого року знову потрапила до школи моделей «Стиль». Тоді й почалися перші покази, фотосесії.

 - А яка фотосесія запам’яталася найбільше? 

- Напередодні Нового року була фотосесія, де мені довелося бути лише в одному боді. Зима. Холод страшенний. Мене постійно відігрівали гарячим чаєм. Зате фотографії вийшли шикарні!

- Як можеш охарактеризувати свої сильні та слабкі сторони?

- Я дуже всього боюся, часто хвилююся навіть без поважних на те причин. А от серед сильних рис характеру – цілеспрямованість. Якщо вже візьмуся за якусь справу, то викладусь на повну!

- Ким мрієш стати в майбутньому?

- З дитинства мріяла стати стюардесою. Після закінчення навчання в технікумі спробую вступити до навчального закладу, де готують таких фахівців. Це дуже складно, адже конкурс там неймовірно високий. Скажімо, із тисячі дівчат можуть обрати тільки десять! Беруть дівчат із ідеальною зовнішністю. Тож треба ще привести себе в гарну фізичну форму.

jIoe7eEwzxU

- А ти хіба не виглядаєш ідеально?

- Ні, моя фігура зовсім не ідеальна. Зараз я багато ходжу пішки, займаюся в тренажерному залі, намагаюсь дотримуватися здорового харчування, веду здоровий спосіб життя.

- То яким параметрам повинна відповідати справжня красуня?

- Параметри – це не головне! Фігура повинна бути привабливою, привертати увагу. Дієти потрібні, але не суворі. Адже одні кістки – теж не гарно.

- Кого із відомих моделей ти поставила б собі за приклад?

- Дуже подобається модель Алла Костромічова. Це українська модель, яка вийшла на світовий рівень. Вона має дуже специфічну зовнішність, яка просто заворожує погляд. Наполегливою працею вона змогла досягнути значних висот у модельному бізнесі.

- А які дівчата більше подобаються чоловікам – красиві чи розумні?

- Лише за красу чоловік ніколи не полюбить! Потрібно гармонійно поєднувати в собі і розум, і красу. Упевнена, що розумні дівчата завжди будуть гарними!

- Який найоригінальніший подарунок ти коли-небудь отримувала?

- Фотоальбом, який мій хлопець зробив своїми руками. Найбільше вразило те, що там були такі фотографії, про існування яких я навіть не здогадувалася.

 - Чи є в тебе девіз?

 - Так, дуже люблю цитату із книги Пауло Коельо: «Коли чого-небудь дуже захочеш, увесь Всесвіт буде сприяти тому, аби твоє бажання здійснилося». Ці слова мене дуже надихають, вірю, що найзаповітніші мрії обов’язково здійснюються!

Прочитати всі інтерв'ю можна на сайті "Про все" за цим посиланням.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору