Черкащанка лишилася без даху над головою (відео)

30 вересня 2014, 16:00

З речами на вихід. За 25 років сумлінної роботи – звільнення та виселення із гуртожитку. У такій ситуації опинилася черкащанка Людмила Литвиненко. Головним ворогом для жінки став роботодавець – черкаський хлібзавод. Та на підприємстві – версія своя. З подробицями – Ірина Малюкова, інформує ВІККА.

Пані Людмила чверть століття пропрацювала пекарем на місцевому хлібзаводі. Стільки ж прожила у відомчому гуртожитку підприємства. Та замість подяки – звільнення та виселення, жаліється жінка.

Людмила Литвиненко, безробітна: "Там дуже важко. І по 12 годин робила. А потім нам роботи ще додали. То по 24 години працювала. А якщо ще й викликають, то 12 годин поробила й через 5-6 – знов на роботу".

Іншого житла, окрім цієї кімнати, Людмила Литвиненко не має. І йти їй нікуди, заступається за матір вже донька. А звідси, говорить, виселяють примусово, ще й підганяють.

Альона Литвиненко, донька: "Мол, если ты сама сейчас не подпишешь, мы все равно тебя отсюда выселим. Ей пришлось выписаться. Она подписала. И у нее сейчас в паспорте стоит, что она тут снята с места регистрации".

На підприємстві ж мають свою версію. Там стверджують: звільнилася жінка вона сама. Ще на початку липня. Сказала, що буде виїздити з міста. Виписувалася також сама, розказує юристка хлібзаводу.

Алла Деркач, начальник юридичного відділу ТОВ "Черкасихліб": "Із часу звільнення з роботи вона не сплачує за гуртожиток. І відмовляється залишати кімнату. Ми двічі зверталися до Придніпровського райвідділу міліції. У нас є матеріали, які підтверджують, що справді Литвиненко Людмила Миколаївна не має підстав проживати в цій кімнаті і що з нею проживають невідомі особи".

Про невідомих осіб говорять і сусіди. Завідувач неодноразово попереджала: за таке з гуртожитку виселяють. Підселення заборонено договором на проживання. Та реакції не було. На всі питання у клопітної мешканки була одна відповідь.

Вахтер гуртожитку: "Скільки разів Ліда Петрівна дзвонила на такий телефон: "Валя Андріївна, ну підіть попросіть, щоб вийшла на роботу. Бо нема кому". Вона ж там пообіцяє їй, що вийде, а потім не йде на роботу. Я піду, а вона – "готовенна". Кажу: йди хоч ти поговори по телефону. Прийде пообіцяє, що зараз збереться й буде. Пішла й лягла".

Аби перевірити сказане, йдемо до пані Людмили. Цього разу вже без попередження. Сусіди розказують: пані Людмила знайшла підробіток. Та за гуртожиток все одно не платить. Тому на підприємстві вже готують судовий позов.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору