Черкащанам розкажуть, як створити успішний стартап

12 травня 2017, 10:07

16 травня у Черкасах відбудеться найбільший ярмарок вакансій -  "IT Career Day", де черкаська молодь дізнається про усі кар’єрні нюанси від найуспішніших роботодавців – найвідоміших ІТ-компаній Черкас. І звісно, матиме всі шанси  отримати від них запрошення на роботу.

- Цей захід буде надзвичайно цікавим для студентів, школярів та молоді взагалі, - зазначила організатор, кластерний менеджер "Cherkasy IT Cluster" Анастасія Негода. - Це світова тенденція –  що більшість  нових та перспективних професій на ринку праці сьогодні з'являється саме у  ІТ-сфері. І ми хочемо, аби черкаська молодь отримала шанс стати частиною цього перспективного майбутнього. Наші спікери – експерти-практики поділяться важливою інформацією, яка мотивує, зорієнтує і допоможе черкаській молоді знайти себе у майбутньому. Під час невимушеного спілкування на нетворкінг сесії кожен матиме змогу поставити усі найбільш важливі  для нього питання і отримати на них вичерпні відповіді.

Кожна ІТ-компанія буде представлена власним стендом та менторами, які нададуть вичерпну інформацію, як про саму компанію, так і про ІТ в цілому. Крім ІТ-компаній, свої стенди представлять і найбільші виші регіону - ЧДТУ, ЧНУ та Черкаський державний бізнес-коледж, що також нададуть інформацію про освіту у ІТ-сфері. Зокрема, факультет електронних технологій  ЧДТУ збирається представити найцікавіші розробки своїх студентів -   квадрокоптер, ручний металодетектор, цифровий регулятор температури паяльної станції,  тощо.

А почути цього дня можна буде співзасновника проекту "GeekHub", декількох аутсорс-компаній і продуктових стартапів Ніка Курата з лекцією "Від студента до молодшого спеціаліста у ІТ-компанії: керівництво крок за кроком", керівника ІТ-компанії "Ekreative" Віктора Євпака з лекцією "У тебе є ідея і ти вирішив зробити стартап – що треба про це знати?", лідера проекту "PitchBook Account/Delivery Manager" у компанії SPD-Ukraine Олександра Хомича з лекцією "Успішний IT-шник. Хто це та як ним стати?", HR - manager компанії "QATestLab" Марину Сатир із лекцією "Стрибок у ІТ:  як легко приземлитись", Олександра Уляницького ("Technical Support TL at Ringostat") з лекцією "Кар’єра у ІТ, якщо ти не програміст",  Дениса Письменного та  Івана Лужного ("CoreValue"), Олександра Котова та  Ігоря Остапенка ("InterLink").

Захід відбудеться 16 травня о  13:30 — 18:00 у Черкаській обласній філармонії (вулиця Хрещатик, 196).

Вхід безкоштовний, форма реєстрації для усіх учасників за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdGC-AZs9ER-tp_DsU32vnCy46Pg9RH70y2676PnTWiaxqS_Q/viewform?c=0&w=1

Вгору