Черкащанам пропонують контролювати роботу міліції під час передвиборчої кампанії

13 травня 2014, 10:54

Геоінформаційна система ВИБОРИ 2014 являє собою сучасний інструмент, за допомогою якого кожен громадянин має змогу контролювати як роботу самої міліції, так і стан з правопорушеннями у конкретному районі, місті, селищі.

Ця система доступна через офіційний сайт МВС. Упродовж всього терміну, що залишився до дня виборів Президента (25 травня), там будуть демонструватися дані, що надходять до МВС з усієї України, зокрема, інформація про правопорушення, що пов’язана з виборчим процесом.

Ця система складається з:

- електронної карти України, на яку нанесені виборчі округи;

- категорій повідомлень про правопорушення, що розділені на такі, що мають ознаки адміністративних порушень; такі, що мають ознаки злочину (за попередньою кваліфікацією); та такі, що знаходяться в стані розгляду;

- зареєстрованих повідомлень про порушення, що надходять до органів внутрішніх справ від громадян, та відображаються на карті відповідно до місця реєстрації такого повідомлення;

- довідкової інформації про статті адміністративного та кримінального кодексів, що стосуються порушень виборчого процесу.

Зазначимо, що система дозволяє відслідковувати динаміку реєстрації повідомлень, в певних часових проміжках, а також статистично та візуально порівнювати ситуацію з правопорушеннями, що реєструються у різних регіонах України.

Зокрема, цей зручний інструмент дозволить зменшити свідоме маніпулювання даними, або помилкове їх подання, з боку деяких ЗМІ та громадських організацій, що часто відбувається у випадку відсутності прозорого доступу до офіційної статистики.

Подібні системи ми плануємо активно розвивати з залученням населення та громадських організацій, в процесі реформування як Міністерства внутрішніх справ, так і усієї правоохоронної системи України, орієнтуючись перед усім на світовий досвід та європейські стандарти.

За інформацією прес-служби МВС України

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору