Черкащан запрошують відвідати “Смачну новорічну країну”

03 грудня 2014, 11:33

123

Міський благодійний проект «Смачна новорічна країна» вп'яте пройде у Черкасах з 6 по 19 грудня. Місце проведення – торгівельно-розважальний центр «Любава».

У рамках проекту відбудуться майстер-класи зі створення смачних новорічних пряників та прикрас; виставка-композиція «Смачна новорічна країна» з солодких будинків, ялинок та казкових героїв; благодійний аукціон та ярмарок-розпродаж смаколиків на підтримку дітей, що знаходяться на лікуванні в відділенні онкології та гематології Черкаської обласної онколікарні. Захід традиційно проходитиме під гаслом «Подаруй дитині додатковий день життя».

Організатори проекту – департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, ТРЦ «Любава» та кондитерська «Ласуня».

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати майстер-класи з виготовлення їстівних новорічних прикрас, гірлянд, розписних пряників. Відвідавши майстер-класи всі зможуть навчитися самостійно створювати цікаві вироби в домашніх умовах, – розповідає директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова.

Майстер-класи відбудуться 6, 7, 13, 14 грудня з 13:00, а також 10-12, 17-19 грудня з 16:00.

У рамках проекту оголошуємо конкурс на найкращі їстівні новорічні прикраси та сувеніри. Свою смачну новорічну композицію можна надати на конкурс 18 грудня 2014 року в ТРЦ «Любава».

19 грудня о16:00 на день Святого Миколая в ТРУ "Любава" урочисто відкриється виставка «Смачна новорічна країна», яка стане окрасою міста на три дні. 21 грудня 2014 року підіб'ють підсумки конкурсу, переможці отримають цінні подарунки та дипломи. Цього ж дня о 16:00 пройде аукціон та ярмарок-розпродаж їстівних композицій та пряників. 22 грудня 2014 року зібрані кошти отримають батьки хворих дітей, а Багатопрофільний молодіжний центр проведе святкову концертну програму для дітей, що знаходяться на лікуванні у відділенні онкології та гематології Черкаської обласної онколікарні.

Детальніша інформація за телефонами 36-000-6, 050-464-18-67 Людмила Валентинівна Чорномор (куратор проекту).

За інформацією Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Поділитись

Коментарі

Вгору