Черкащан запрошують на громадські слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу

13 вересня 2016, 08:06

сміття

Нині уже завершено останній етап підготовки до будівництва сміттєпереробного заводу – проведено вивчення впливу на навколишнє середовище. Про його результати, роботу з громадськістю та інвесторами говоритимуть на громадських слуханнях щодо реалізації інвестиційного проекту з будівництва «Підприємства (заводу) комплексної переробки твердих побутових відходів методом промислового піролізу з виробництвом кінцевого продукту – синтезованого газу, та/або електроенергії».

Відбудеться засідання 15 вересня 2016 року о 14.00 у приміщенні Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій, що на вулиці Б. Вишневецького, 17. Участь у громадських слуханнях візьмуть представники компанії "Еко-Баік", їх партнери  із США та Великої Британії та Королівства Бахрейн разом із представниками  зі профільних організацій столиці та міста Черкаси.

Узяти участь у заході та дізнатися більше про можливості, які дає будівництво сміттєпереробного заводу Черкасам, зможуть усі охочі жителі міста.

Нагадаємо, завод, який буде працювати відповідно до європейських технологій, планують звести на вулиці Героїв Холодного Яру (колишня Першотравнева) поблизу ПАТ «Азот».

Зазначимо, на Черкащині найбільше в Україні санкціонованих смітників. 

Поділитись

Коментарі

zyzya сказав:

Добре запрошують: керівників всіх комунальних підприємств зобов’язали “пригнати” певну кількість підлеглих з паспортами, для зображення “громадської думки”. Назад в СРСР!

Вгору