Прокуратура перевіряє законність вирубки на трасі понад 400 дерев чорної тополі

13 вересня 2016, 07:35

064C9A46-1E2E-4201-8149-8265935315F4_mw1024_s_n

Золотоніською місцевою прокуратурою під час вивчення матеріалів перевірки Золотоніського ВП ГУ НП в Черкаської області по зверненню невідомої особи встановлено, що 29.08.2016 здійснювалась порубка дерев захисних лісонасаджень на автодорозі Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя.

Встановлено, що службові особи одного з державних підприємств, зловживаючи службовим становищем, діючи умисно, всупереч інтересам служби, в інтересах третіх осіб, внесли до Акту лісопатологічного і санітарного обстеження пришляхових насаджень завідомо недостовірні відомості, про те, що пришляхові насадження в адміністративних межах Новодмитрівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області на автодорозі Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, в незадовільному та небезпечному стані, що в подальшому слугувало підставою для їх порубки, внаслідок чого інтересам держави завдано тяжких наслідків у вигляді незаконного видалення 417 одиниць тополі чорної.

Як повідомив прокурор Золотоніської місцевої прокуратури, за вказаним фактом 07.09.2016 внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, а саме зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки.

За інформацією Золттоніської місцевої прокуратури

Поділитись

Коментарі

Олена сказав:

Спочатку дали можливiсть зрубати аж 400 цiнних дерев, а потiм почали “перевiряти” законнiсть вирубки. Все як завжди.

Вгору