Черкащан запрошують долучатися до волонтерських ініціатив

21 серпня 2017, 12:36

У Черкасах цього тижня активісти Cherkasy Volunteer Community організовують волонтерські заходи. Учасники планують відвідати дитячий реабілітаційний центр "Теплий дім" з танцювальною програмою, провести майстер-клас для дітей та вихованців Денного центру та візьмуть участь у кулінарному майстер-класі, анонсує "ГромЧЕ".

- Участь у волонтерських програмах кожній людині дає "своє". Проте, перш за все, це нові емоції і спосіб виховання власної небайдужості, – розповідає координатор Cherkasy Volunteer Community Ксенія Лоза.  – Коли з активною 80-річною бабусею п’єш чай і слухаєш її розповіді, то розумієш, що ти у свої роки не такий активний і життєдіяльний. Так зі спілкуванням отримуєш нову життєву енергію.

План заходів:

22 серпня об 11:00 – творчий майстер-клас клас для дітей на вихованців Денного центру;

23 серпня о 10:00 – зустріч волонтерів (обмін ідеями, планами, робота проету "Чудо шапочки");

24-25 серпня –  участь у ярмарку у DEPO’t (у межах проекту "Чудо шапочки");

25 серпня о 10:00 – кулінарний майстер-клас від Анни Лепихової, опісля якого смачними виробами пригостять самотніх підопічних;

26 серпня – пікнік у с. Буки для активних волонтерів для їхніх сімей.

Для участі у заходах просять звертатися до координатора Cherkasy Volunteer Community Ксенії Лози у "Facebook"  або за телефоном 093 534 20 64.

Поділитись

Коментарі

Cocos сказав:

Готовы с братвой на Depot’e провести мастер-класс по игре в нардихи!!! Сява обещал подтянуться на сие мероприятие, раскинуть, как домашний Марс в легкую сыграть)

Вгору