Черкащан запрошують до “Школи волонтерів”

07 березня 2017, 17:30

ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» запрошує активних та небайдужих людей, які готові працювати у сфері профілактики негативних явищ та популяризації здорового способу життя, на навчання в унікальному проекті «Школа волонтерів». Про це повідомляє прес-служба ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця».

«Школа волонтерів» надасть можливість усім охочим оволодіти основними знаннями та вміннями, необхідними для здійснення соціальної роботи у межах діяльності організацій, а також розвитку соціальної активності.

– Навчання складатиметься із тематичних блоків, під час яких відвідувачі «Школи» отримають інформацію про профілактичну роботу, попередження торгівлі людьми, роботу із уразливими групами населення, роботу із владою, молоддю. Учні навчаться організовувати масові заходи, а також зможуть на практиці відпрацювати отримані знання, – зазначає фахівець організації Марина Здоровець. – Водночас, учні школи братимуть участь в акціях та інших заходах нашої організації, проводитимуть тематичні заняття за методикою «Рівний-рівному».

Після курсу «Школа волонтерів» відбудеться тестування та учні отримають сертифікати про пройдене навчання. Найбільш вмотивованих та ініціативних волонтерів можуть розглянути у якості працівника організації «Від серця до серця».

Заняття для волонтерів проводитимуться двічі на місяць, тривалість занять становитиме 1-2 години. Із програмою навчання можна ознайомитися на базі ЧБО «Від серця до серця».

За більш детальною інформацією звертатися за тел. (096)169 72 47, (063) 575 43 86 – Марина.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору