Черкащан штрафуватимуть за непогашене багаття в лісі

02 травня 2015, 14:00

03082012003

25 випадків лісових пожеж вже трапилося на Черкащині цієї весни. А основною причиною виникнення таких займань завжди був і залишається людський фактор – близько 90% загорань трапляється через людську необережність чи недбалість.

Досить часто відпочинок та дозвілля населення завдають безповоротної шкоди лісовому господарству. Особливо під час високого класу пожежної небзпеки,  - так зазначають в обласному управлінні лісового та мисливського господарства. - А по області у квітні вже спостерігався 4 (високий), а подекуди 5 (найвищий) клас пожежної небезпеки.

Тож в управлінні нагадують, що згідно з чинним законодавством України за пошкодження лісу внаслідок необережного, легковажного поводження з вогнем та за порушення правил пожежної безпеки в лісах, що призвело до пожеж, передбачена адміністративна відповідальність з накладанням штрафу в розмірі від трьох до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – від семи до двадцяти неоподаткованих мінімумів громадян. У випадку нанесення значної шкоди, винні притягуються до кримінальної відповідальності.

Якщо ж ви виявили загоряння в лісі, терміново повідомте Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства за телефоном (0472) 37-00-72 або 101 та приступіть до його гасіння первинними засобами – землею та піском.

Поділитись

Коментарі

Вгору