Черкащан навчають бути головами ОСББ

29 березня 2016, 19:25

Учитися ніколи не пізно. Бути власниками своїх будинків і нести відповідальність за них навчали на курсах для голів ОСББ у ЧДТУ. Реформування житлово-комунального господарства – це проблема, яка стосується усіх. Тому у виші вирішили впровадити таке навчання на власній базі. Випускниками курсів стали уже 70 голів об’єднань, інформує ЧСН.

Тетяна Кудим – слухачка курсів голів об’єднань співвласників будинків. Каже, побачила перспективу у такій формі управління, тому вирішила здобути спеціальні знання.

На сьогодні чимало черкаських будинків потребують капітальних вкладень. Стара форма управління не виправдала сподівань та вкладених коштів. Тому дедалі більша кількість містян зважується на утворення ОСББ. Експерти переконують, головне у цьому процесі – це розуміння, вірне трактування та дотримання законодавства.

Програму навчання розробив центр перепідготовки фахівців. Готують майбутніх голів їхні колеги, які уже досягли результатів. Залучили і викладачів вишу – фахівців з окремих дисциплін, знання яких необхідні майбутнім керівникам будинків. Також до співпраці запрошені і представники міської влади, які працюють у сфері ЖКГ.

На сьогодні у виші проводять навчання для ще 10 майбутніх голів об’єднань будинків.

Нагадаємо, міський бюджет компенсуватиме 70% вартості ремонтних робіт у ОСББ та ЖБК.

Коментарі

Вгору