Черкащан кличуть на конкурс читців української поезії

25 листопада 2015, 06:33

information_items_3714

6 грудня 2015 року о 10.00 у міському Будинку культури ім. І. Кулика відбудеться другий міський конкурс читців української поезії «Мистецтво у віршах». Взяти участь у конкурсі можуть всі бажаючі віком від 15-ти років. Конкурсанти декламуватимуть вірші у трьох номінаціях:

  • декламація поезії класиків;
  • декламація сучасної поезії;
  • читання авторської поезії.

Заявку на участь у конкурсі можна залишити у кабінеті режисерської групи Будинку культури або надіслати на електронну адресу [email protected].

Міський конкурс української поезії «Мистецтво у віршах» проводиться організатором  Коломієць Людмилою Олександрівною, викладачем Черкаського колегіуму «Берегиня» спільно з Черкаським міським Будинком культури ім. І. Кулика за сприяння Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України.

Конкурс проводиться з метою розкриття потенціалу обдарованої молоді та популяризації української класичної та сучасної поезії.

Більш детальна інформація за тел.: 063 154 32 19, 068 588 19 14 Людмила.

Запрошуємо всіх бажаючих насолодитися українською поезією. Вхід вільний!

Щоб ознайомитися з Положенням про конкурс та заповнити заявку на участь в конкурсі читців української поезії «Мистецтво у віршах» завантажте відповідні документи «клікнувши» на них.

За інформацією прес-служби департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради

Поділитись

Коментарі

Вгору