Черкасах демобілізовані бійці об’єднуються для створення охоронної фірми

05 листопада 2015, 20:36


Із атовців – в охоронці. Військовий досвід, отриманий у зоні проведення бойових дій, чоловіки планують застосувати на благо цивільних. У Черкасах демобілізовані бійці об’єднуються для створення охоронної фірми. Кажуть: так зможуть працевлаштувати багатьох екс-військових й далі боротися за справедливість, вже на мирній території, інформує ЧСН.

Ігор Дoвбиш – старшина розвідвзводу 128 гірсько-піхотної бригади. Після дембелю не зміг призвичаїтись до нового життя вдома: влаштуватись на роботу і, як раніше, у повній мірі забезпечувати родину. Каже, таких як він – багато. Знайшов атовців-однодумців й взявся організовувати охоронну фірму.

Ці чоловіки – учасники АТО, які також були на фронті у складі 128-ої гірсько-піхотної бригади. У Черкасах вони створили громадську організацію «Об’єднання бійців реформаторів». Після війни більшість з них не можуть знову віднайти себе у цивільному житті, каже Сергій Лугеря.

Поки триває юридичне оформлення охоронної фірми, атовці взялись покращувати свою фізичну підготовку.

Чоловіки шукають в області й інших демобілізованих захисників, які готові свої військові знання використати на користь земляків. Новостворена фірма охорони допомагатиме цивільним, кажуть атовці. Зокрема у боротьбі з рейдерами.
У планах демобілізованих паралельно зайнятись і військово-патріотичним вихованням молоді. Кажуть: їм є чому навчити підростаюче покоління.

Поділитись

Коментарі

Вгору