“Черкаський автовокзал можна об’єднати з аеропортом і створити хаб”, – Олег Васильєв

20 серпня 2019, 18:34

У 1985 році в Черкасах побудували найсучасніший на той час в Україні автовокзал. Двоповерхова будівля могла за добу обслужити до 8 тис. пасажирів. Із залу очікування, на другому поверсі, можна було вийти з галереї на перони. Такого величезного автовокзалу навіть не було в Києві.

У 2019-ому будівлю центрального черкаського автовокзалу пустує. Розклад нагадує автостанцію невеликого провінційного міста. На платформах майже порожньо. Зал очікування розміщується в невеличкій кімнатці без освітлення. Працює лише одна каса. Зайшов на другий поверх.

Тут ще зберігся старий розклад автобусів. Дивлячись на нього реально хочеться плакати. Тільки в Київ звідси відправлялося понад десять рейсів. Зараз -  всього один. Після переділу ринку автоперевезень частина маршрутів перенесли в центр Черкас на вулицю Дашкевича. Ще працює автостанція Черкаси-2 на залізничному вокзалі. Вона була там ще за Союзу.

Варіант реанімації автовокзалу в Черкасах - це створення хабу спільно з аеропортом. Він розташований практично поряд і поки толком не працює. Хоча там є сучасна будівля аеровокзалу та злітно-посадкова смуга.

Допис з особистої сторінки черкащанина Олега Васильєва у Фейсбук

Коментарі

Петрик П'яточкін сказав:

Чудова ідея! Тим більше, що з Черкас через стан доріг до навіть до найближчих райцентрів можна дістатися тільки літаком…

Валерій Васильович сказав:

Коли вже всі ці варіанти Н-цяти років перейдуть в діло…Все йде дальші я і йшло …Читайте хоть інколи Крилова…

Вгору