Черкаським мамам повідомили, коли вони отримають пільгові молочні продукти

18 жовтня 2018, 10:58
Черкаським мамам повідомили, коли вони отримають пільгові молочні продукти

Фото: Про все

Черкаські мами прийшли на сесію Черкаської міської ради, щоб домогтися розблокування виплати "молочної кухні".

- Я мама із малозабезпеченої сім'ї і за законом маю право на цю "молочну кухню". Першого жовтня ми прийшли на точку видачі і нам сказали, що міська влада не проплатила ці продукти. Я писала навіть Гройсману і Петренку, але вже більше півмісяця діти без молока. Не розумію, чому ми повинні оплачувати це самостійно, адже нам і так ледве вистачає коштів, - зазначила Юлія Вишнева.

За словами черкащанки, рішення про виділення грошей, яке прийнято на Канівській сесії, - незаконне, і кошти заморожено. Мами просили знайти гроші і проплатити "молочну кухню".

Директор департаменту охорони здоров'я Олег Стадник говорить, що кошти щодо забезпечення малозабезпечених дітей були ще на початку року.

- За 2018 рік кількість сімей збільшилася, тому ми подали заявку на збільшення асигнування, яке і прийняли на "канівській сесії". Наразі немає підстав здійснювати ці розрахунки, адже рішення заблоковано. Є два можливих механізми вирішення. Або боротися в судовому порядку, але це довго. Або на наступній сесії взяти 800 тисяч гривень із бюджету розвитку і спрямувати їх на задоволення цих потреб, - сказав Стадник.

Секретар міськради Ярослав Нищик пообіцяв провести спеціальну нараду, щоб вирішити це питання.

- Для того, щоб вийти з цієї ситуації, потрібно прийняти відповідне рішення на виконкомі. Якщо таке рішення буде прийнято, то вже в наступний четвер мами отримають молоко, - зазначила директор департаменту фінансів ЧМР Наталія Джуган.

Депутат Олександр Згіблов запропонував надати доручення підготувати зміни до бюджету, де зокрема є пункт про забезпечення цих коштів на харчування. Депутати цю пропозицію підтримали.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору