Черкаських депутатів просять виступити проти “формули Штайнмайєра”

02 жовтня 2019, 11:07

Черкаських депутатів просять виступити проти "формули Штайнмайєра"

Сьогодні під час сесії Черкаської міської ради перед присутніми виступив "нацкорпусівець" Дмитро Кухарчук. Між скандальними обговореннями про отруєння мешканців багатоповерхівки та виділення коштів на співфінансування робіт по ОСББ він підняв питання про підписання Україною так званої "формули Штайнмайєра".

Нагадаємо, вчора представником України у трьохсторонній контактній групі» Леонідом Кучмою було підписано «План Штайнмайера». По суті це документ, яким Україна може визнати можливість проведення «виборів» на тимчасово окупованих територіях, амністію для російських найманців та визнання «особливого статусу» ОРДЛО.

- Прошу вас висловити чітку позицію з цього питання і підготувати на наступне засідання відповідне звернення, - заявив Кухарчук. - Не можна допустити, щоб сьогодні ми втратили все, за що воювали і за що вбивали наших побратимів 5 років.

Нагадаємо, вчора під стінами черкаського СБУ пройшла акція з вимогою відмовитися від таких "угод". Подібні мітинги пройшли по всій країні, а в столиці пройшло одразу дві акції.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору