Під черкаське СБУ привезли шини (фото)

01 жовтня 2019, 23:51

Фото Про все

Не допустити втілення в життя "формули Штайнмайєра". З такою вимогою під Управлінням СБУ в Черкаській області проходить пізно увечері акція протесту, яку ініціювали представники патріотично налаштованих громадських організацій.

Учасники акції зазначають, що наразі керівництво держави в особі президента Зеленського ігнорує думку українського народу, погоджуючись на неприпустимі для нашої держави умови. Зокрема, це амністія сепаратистам та бойовикам, а також прийняття нового закону про особливий статус Донбасу.

Фото Про все

На думку ініціаторів акції, саме СБУ має в першу чергу реагувати на антидержавницькі настрої та дії, незалежно від того, від кого вони йдуть.

Учасники акції привезли до стін Управління шини, аби нагадати нинішній владі про готовність українців відстоювати незалежність своєї держави.

Фото Про все

"Простою мовою, у цій формулі немає нічого ні про мир, ні про війну, там вже мова виключно про капітуляцію, насамперед, про проведення виборів на окупованому Донбасі, - звернувся до присутніх екс-нардеп і азовець Олег Петренко.

Нагадаємо, сьогодні у ЗМІ з’явилося повідомлення про те, що «представником України у трьохсторонній контактній групі» Л. Кучмою було підписано «План Штайнмайера», тобто, документ, яким Україна може визнати можливість проведення «виборів» на тимчасово окупованих територіях, амністію для російських найманців та визнання «особливого статусу» ОРДЛО.

Фото Про все

Прийняття подібних рішень є не лише посяганням на територіальну цілісність та державний суверенітет України, але і прямим порушенням Конституції України, оскільки укладання від імені України будь-яких міжнародних договорів, виконання яких зумовлює зміну законів України або прийняття нових законів України можливе виключно шляхом їх ратифікації, - вважають активісти.

Фото Про все

У зв’язку із цим, учасники акції вимагають:

  • Негайно оприлюднити повний текст документу, підписаний Л. Кучмою на зустрічі «трьохсторонньої контактної групи»;

  • У випадку підписання угоди на умовах Росії вимагаємо відставки Міністра закордонних справ України В.Пристайка та «уповноваженого в трьохсторонній контактній групі» Л. Кучми;

  • Порушити кримінальне провадження проти Міністра закордонних справ України В. Пристайка та «уповноваженого в трьохсторонній контактній групі» Л. Кучми.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору