Черкаську в’язницю хочуть зачинити через брак коштів

10 липня 2020, 12:06

В Україні планують закрити 8 установ виконання покарань, серед яких і Черкаська виправна колонія №62. Про це повідомила заступниця голови Міністерства юстиції Олена Висоцька.

Заступниця голови говорить, що на засіданні комісії з оптимізації установ виконання покарань було ухвалено рішення про оптимізацію Ковальської виховної колонії, Черкаської виправної колонії №62, Дергачівської виправної колонії № 109, Жовтоводської виправної колонії №26, Ігренського виправного центру №133, Чорноморської виправної колонії №74, Ширяївського виправного центру №111 та Устинівського виправного центру №37.

– Розроблений план заходів, які відбуватимуться після прийняття такого рішення. Засуджені будуть переміщені до інших установ виконання покарань, як правило з кращими умовами утримання. Персоналу, який буде звільнений, запропонують роботу в найближчих установах або в міжрегіональних управліннях Міністерства юстиції України, – зазначила пані Висоцька.

За її словами, це дозволить зменшити поточні і капітальні видатки на утримання великої системи кримінально-виконавчої служби.

Поділитись

Коментарі

Влад :

Які нахрен кращі умови для в’язнів. Взагалі потрібно відновити смертну кару, а не тримати їх на шару у тюрмах із кращими умовами, неначе це якийсь санаторій.

Вгору