Черкаському Дніпру пророкують біологічне забруднення води (відео)

22 червня 2019, 14:01

Каламутна вода, мертва риба та неприємний аромат. Нині Дніпро на межі: раннє цвітіння української водної артерії загрожує аквасвіту та людям. Головна річка країни за останні роки завчасно починає потерпати від ціанобактерій, інформує "Вікка".

Зі звичаного у яскраво-смарагдовий - саме такі зміни кольору річки нині відбуваються з головною водною артерією країни. Проте такі властивості не лякають тутешніх відпочивальників. Наголошують, купатися в такій воді не бояться. Серед таких сьогодні на пляжі й столичні гості міста.

Ані зі своїм двохрічним сином та домашнім улюбленцем Турбіком не завада для занурення.

- Боялася, що буде більше зелені. Але все одно вже не така чиста, як була минулими роками. Тато в мене рибалка, то він каже, що далі вода страшна. Теж дуже зелена. У минулому році ми купалися більше на островах, - розповідає жінка.

Серед тих, хто шукає найчистіші водні місця, аби поплавати й подружжя з Черкас.

- Вода хороша, тепла. І слава богу, що вона ще не зелена, тому що на багатьох пляжах уже зелена, що не хочеться в неї заходити, - розповідає чоловік.

На такий стан місцевої водойми скаржаться й рибалки. Вони спостерігають випадки задухи рибин. Цьогоріч поки – поодинокі. Причина такого різнобарв’я: синьо-зелені водорості, констатують екологи. Мовляв, якщо вчасно не вжити відповідних природоохоронних заходів – розпочнеться біологічне забруднення води.

Детальніше - у сюжеті.

Поділитись

Коментарі

Анд сказав:

Менше потрібно зливать говна у Дніпро

Анд сказав:

Перейдіть на силку і подивитесь чому Дніпро таке ( чисте)

черкащанин сказав:

на парки по 42 млн. есть деньги. Альтанки, беседки, смотровые площадки, туалет (за 1 млн, который всегда закрыт), памятники, стелы, что то заложить плиткой, тризуба влепить где то, на это всегда находят деньги и быстро. А оборудовать сточную канализацию очистными ДЕНЕГ НЕТ. Странный подход у руководства. Гнать их нада

Вгору